Złoto i dwa brązy

Autor Art za FB/Mieleński Klub Sztuk i Sportów Walki 4 Maj 2016 godz. 6:48
Karatecy Mieleńskiego Klubu Sztuk i Sportów Walki startując w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin w Lipnie zdobyli trzy medale - złoto i dwa brązy.

Pierwsze miejsce i złoty medal zdobył miejsce Jakub Mierzejewski - kategoria wiekowa 12 - 13 lat + 65 kg

- III miejsce /brązowy medal/ Wojtek Formela - kategoria wiekowa 12 - 13 lat do 50 kg

- III miejsce /brązowy medal/ Piotr Formela - kategoria wiekowa 16 - 17 lat + 60 kg
. Mateusz Kaszewski nie przeszedł dalszego etapu walk
 J. ednocześnie startowali w kata Wojtek /kadet/ zajął V miejsce ,Kuba/ kadet/ na 4 miejscu, VI miejsce Mateusz /młodzik/ i IV miejsce Piotrek /junior/
. Kierownikiem drużyny był Maciej Formela.