Gwardia wygrała w Kęsowie

Autor Art, fot. FB/KSPR Gwardia Koszalin 31 Stycznia 2016 godz. 12:59
Drugoligowi piłkarze ręczni Gwardii Koszalin w niedzielę odnieśli wyjazdowe zwycięstwo. Tym razem podopieczni trenera Piotra Stasiuka w Kęsowie pokonali miejscowy zespół LKS 30:19 (13:11).

Wynik meczu otworzył Kacper Dybiec i gwardziści wygrywali 1:0. Kolejne minuty to jednak dobra, bardzo ambitna postawa gospodarzy, którzy w 6. min prowadzili 3:1. Koszalinianie jednak do Kesowa pojechali po komplet punktów. Rozpoczęli pogoń za rywalami i w 19. min po trafieniu Adama Laskowskiego doprowadzili do remisu – po 7. W chwilę potem Marek Jakutowicz odzyskał dla gwardzistów prowadzenie (8:7). Zespół trenera Piotra Stasiuka już zwycięstwa nie dał sobie odebrać. Na przerwę koszalinianie zeszli prowadząc 13:11, a po 60. min walki wygrali wysoko 30:19.

LKS Kęsowo – Gwardia Koszalin 19:30 (11:13)

Gwardia: Gryzio – Dybiec 2, Szpak 5, Felsztigier 2, Czaplicki 3, Tołłoczko 3, Czerwiński, Urbański 1, Nowicki 4, Laskowski 1, Rycharski, Goerig 2, Radosz 5, Jakutowicz 2, Kamiński.