Koszalin, Poland
wydarzenia

Pan w szpitalu, pies sam w domu

Autor Robert Kuliński/ info. i graf. www.copiesnato.pl 18 Listopada 2015 godz. 15:51
Co się stanie z twoim psem, gdy ulegniesz wypadkowi? Czy jesteś pewien, że rodzina lub przyjaciele, będą pamiętać o twoim pupilu i zajmą się nim, kiedy będziesz w szpitalu?

Ruszyła polska edycja akcji dla każdego właściciela zwierzaka domowego. Dzięki inicjatywie portalu „Co Pies Na To” można pobrać wzór  „Karty właściciela psa”. Pomysł jest prosty. Karta wielkości wizytówki bez problemu mieści się w portfelu. Na niej należy podać dane kontaktowe do osoby, która zaopiekuje się czworonogiem, kiedy właściciel nie będzie mógł opuścić szpitala.

 


Oczywiście nikt nikomu nie życzy takiej sytuacji, ale warto się zabezpieczyć. Link do wzoru kary -> LINK , pobranie jest bezpłatne. Autorkami projektu graficznego są dziewczyny z The Idea Box.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł