Koszalin, Poland
sport

Tenisowe sukcesy

Autor Artur Rutkowski / fot. KTS Koszalinianin 14 Października 2015 godz. 6:16
Sukcesem zakończyła start w Mistrzostwach Polski Wojska Polskiego zawodniczki KTS-u Koszalinianka Katarzyna Grzegorczuk w silnie obsadzonej imprezie przegrała dopiero w finale po zaciętym pięciosetowym pojedynku 2:3 z Agnieszką Sitarską ( LUKS Chełmno-ekstraklasa kobiet).

Zawodniczka KTS-U zdobyła srebrny medal i tytuł vice Mistrzyni Polski WP w grze singlowej. W grze mieszanej wspólnie z Jakubem Perkiem ( Poltarex Pogoń Lębork) nie dali szans przeciwnikom i zdobyli złote medale i tytuł Mistrzów Polski.

 

Natomiast w Resku odbył się I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny żaków. Udany występ zanotowali najmlodsi adepci KTS Koszalinianin, którzy systematycznie podnoszą swoje umiejętności pod wodza trenerów Marcina Marczaka i Danieli Gazickiej.

 

Najwyżej zaszedł w tabeli turniejowej Ernest Borowski (3 miejsce), tuż za nim uplasował się Piotr Klinkowski, 7 miejsce zajął Eugeniusz Biedziuk, 8 miejsce przypadło Jakubowi Polańczykowi  13 miejsce zajął Filip Stepuk.