Nadal bez wygranej u siebie

Autor Artur Rutkowski 11 Października 2015 godz. 16:46
Bałtyk przegrywa kolejne spotkanie, tym razem z Drawą Drawsko Pomorskie 0:1. Był to ósmy kolejny mecz bez wygranej podopieczny Tadeusza Żakiety.

Spotkanie znakomicie rozpoczęło się dla Drawy, chociaż to Bałtyk jako pierwszy miał okazję bramkową. Natomiast goście już w 4 minucie świętowali zdobycie bramki, po tym jak Capek wykończył wyprowadzoną kontrę. Następnie Drawa chciała pójść za ciosem, ale Kozawa niezbyt dobrze dośrodkował. Wspomniany Japończyk miał swoją szansę, także w 23 minucie ale zbyt długo wahał się z oddaniem strzału.

W kolejnych minutach Bałtyk starał się atakować, ale brakowało wykończenia w wypracowanych sytuacjach. Do przerwy 0:1 dla Drawy.

Po zmianie stron spotkanie było wyrównane, ale to Drawa miała lepsze sytuacje do zdobycia bramki. W końcówce spotkania podopieczni Tadeusza Żakiety przejęli inicjatywę, ale nie zdołali pokonać bramkarza z Drawska. Ostatecznie Bałtyk przegrywa kolejne spotkanie i po 9 kolejkach z zaledwie czterema punktami na koncie zamyka ligową tabelę.