Prowadzili dwukrotnie i przegrali

Autor Artur Rutkowski 3 Października 2015 godz. 18:27
Bałtyk Koszalin przegrał kolejne ligowe spotkanie. W ósmej kolejce trzeciej ligi koszalinianie przegrali na wyjeździe z KS Chwaszczyno 2:3.

Pojedynek znakomicie rozpoczął się dla podopiecznych Tadeusza Żakiety. Już w 8 minucie Tomasz Kamiński zdobył gola dającego prowadzenie Bałtykowi. Chwaszczyno doprowadziło do wyrównania w 44 minucie. Jeszcze w pierwszej połowie autor pierwszego gola w spotkaniu - Kamiński przywrócił prowadzenie swojej drużynie strzałem z rzutu karnego.

Po zmianie stron bramki zdobywali już tylko gracze z Chwaszczyna. Najpierw w 50 minucie Marcin Dampc wyrównał stan rywalizacji. Natomiast w końcówce spotkania Łukasz Czerwionka dał gola dającego zwycięstwo.

W kolejnej kolejce Bałtyk Koszalin zmierzy się przed własną widownią z Drawą Drawsko Pomorskie.

KS Chwaszczyno - Bałtyk Koszalin 3:2 (1:2)

• 8' [0-1] Tomasz Kamiński
  • 44' [1-1] Mateusz Łuczak
  • 45' [1-2] Tomasz Kamiński (karny)
  • 50' [2-2] Marcin Dampc
  • 85' [3-2] Łukasz Czerwionka