Jednobramkowa porażka w Olsztynie

Autor Artur Rutkowski 13 Września 2015 godz. 19:21
Szczypiorniści Gwardii Koszalin przegrali w pierwszej kolejce II ligi ze Szczypiorniakiem Olsztyn. Podopieczni Piotra Stasiuka przez całe spotkanie byli bardzo blisko rywala, ale ostatecznie to rywal wygrał 23:22. Zespół z Olsztyna w rozpoczętym sezonie zapowiada walkę o awans do pierwszej ligi.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Na przerwę z jednobramkową zaliczką schodzili gospodarze. Przed zmianą stron było 11:12 dla Szczypiorniaka. W drugiej połowie Olsztyn utrzymał przewagę i wygrał 23:22.

W miniony weekend grały, również inne zespoły drugiej ligi. Poniżej prezentujemy wyniki 1 kolejki: