ENERGA AZS ponownie zachwyca

Autor Artur Rutkowski 12 Września 2015 godz. 20:51
Imponującą formę na początku sezonu prezentują zawodniczki ENERGII AZS Koszalin. W drugiej kolejce PGNiG Superligi koszalinianki wygrały 36:25.

Już pierwsza połowa pokazała imponującą siłę zespołu z Pomorza Środkowego. Jedynie pierwsze dziesięć minut było wyrównane. Następnie na parkiecie rządziła ekipa z naszego miasta. Do przerwy akademiczki wygrywały już 17:9, ponownie imponowały formą Kołodziejska i Sądej.

W drugiej połowie zespół z naszego miasta utrzymał wypracowane prowadzenie, a nawet podwyższył je do jedenastu trafień. Spotkanie zakończyło się wygraną Koszalina 36:25.

KPR Jelenia Góra - Energa AZS Koszalin 25:36 (9:17).