Gwardia skuteczna i zwycięska

Autor Artur Rutkowski 12 Września 2015 godz. 20:30
Gwardia Koszalin wygrała wyjazdowe spotkanie z Świt Skolwin 2:0. Zwycięstwo umocniło koszalinian w czołówce trzeciej ligi.

W pierwszej połowie podopieczni Łukasza Drożdżala nie zdobyli bramki. Natomiast po zmianie stron zespół z naszego miasta zdołał dwukrotnie pokonać bramkarza Świtu.

Pierwszą bramkę zdobył Daniel Wólkiewicz w 50 minucie. Koszalinianie na jednym trafieniu nie zaprzestali. W 72 minucie gola na wagę trzech punktów zdobył Łukasz Szymański. Spotkanie zakończyło się wygraną Gwardii 2:0.

Po pięciu kolejkach koszalinianie posiadają na swoim koncie dziesięć punktów, co pozwala na zajmowanie czwartej lokaty.

W następnej kolejce Gwardia Koszalin przed własną publicznością zmierzy się z Cartusią Kartuzy.