Pierwsza porażka

Autor Artur Rutkowski 24 Sierpnia 2015 godz. 9:16
Występujący w Centralnej Lidze Juniorów Starszych młodzi zawodnicy Bałtyku Koszalin przegrali pierwszy pojedynek. W trzeciej serii spotkań lepsi od koszalinian okazali się piłkarze FC Wrocław, którzy wygrali 2:1.

Wynik spotkania już w dziesiątej minucie otworzył Rafał Potocki. Podopieczni Mariusza Lenartowicza dążyli do wyrównania i w 27 minucie Maciej Andrzejczak zdobył bramkę dającą remis. Niestety już w 30 minucie Adrian Tabaka odzyskał prowadzenie dla wrocławskiego zespołu. Spotkanie ostatecznie zakończyło się porażką zawodników z naszego miasta 1:2.

Po czterech kolejkach Bałtyk ma na swoim koncie cztery punkty, ale rozegrał o jedno spotkanie mniej. Natomiast FC Wrocław uzbierała już siedem punktów, w trzech pojedynkach.

W następnej kolejce Bałtyk rozegra przed własną publicznością starcie z Gwarkiem Zabrze. Spotkanie zaplanowano na 29 sierpnia (sobota), początek o 12:00 na stadionie przy ul. Andersa w Koszalinie.