Skuteczna Gwardia

Autor Artur Rutkowski 8 Lipca 2015 godz. 20:57
W Wyszewie odbył się kolejny sparing koszalińskiej Gwardii, która na neutralnym terenie podejmowała Juniorów Starszych z Bałtyku Koszalin. Lepsi okazali się podopieczni Łukasza Drożdzala, którzy wygrali 3:0.

Już w pierwszej połowie prowadzenie Gwardii dał Przemysła Brzeziański. Następnie w drugiej połowie Łukasz Szymański strzałem z rzutu wolnego podwyższył na 2:0. Wynik spotkania ustalił Łukasz Wiśniewski.

W zespole Gwardii testowani byli dwaj zawodnicy Damian Banachewicz z Iny Goleniów i Patryk Janczak z Chemika Police.

Kolejnym testem Gwardii będzie turniej w podkoszalińskim Sianowie, w którym wystąpią drużyny z okręgu. Rozgrywki odbędą się ponownie ku pamięci Mirosława Wiącka.