Art, fot. Dominik Wasilewski - 28 Lutego 2026 godz. 5:00
W niedzielę, 1 marca 2026 roku, w Koszalinie ponownie rozbrzmi dźwięk blokad uwalnianych z rowerowych stacji. Po zimowej przerwie wystartuje kolejny sezon Koszalińskiego Roweru Miejskiego (KRM), lokalnego systemu bike‑sharingowego zarządzanego przez Nextbike Polska. Według zapowiedzi operatora, w całym kraju na ulice wróci ponad 13,7 tys. rowerów, w tym w Koszalinie. W tym roku flota Nextbike może wzrosnąć nawet do 19 tys. jednośladów, a firma planuje sukcesywne uruchamianie kolejnych systemów do 1 maja.