Koszalin, Poland
KATEGORIA

Wydarzenia

Pomorze Zachodnie zagra z WOŚP w Brukseli

Ekoszalin z mat. informacyjnych - 5 Stycznia 2018 godz. 12:29
Już ponad ćwierć wieku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra m.in. dla pacjentów marszałkowskich szpitali przekazując jednostkom znaczące ilości sprzętu ratującego ludzkie życie. 14 stycznia 2018 r. Regionalne Biuro Województwa Zachodniopomorskiego w Brukseli znów zamieni się w oficjalną siedzibę sztabu 26 Finału WOŚP. Wydarzenie objął swoim patronatem Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, a jak co roku podczas finału w regionie na licytacjach i aukcjach nie zabraknie fantów przekazanych przez Urząd Marszałkowski.

Porozumienie Grupy Mojsiuk i „Elektronika”

Ekoszalin z mat. informacyjnych - 5 Stycznia 2018 godz. 12:22
W Centrum Blacharsko- Lakierniczym Mojsiuk w Starych Bielicach podpisane zostało kolejne porozumienie o współpracy. Tym razem między Gminą Miasto Koszalin reprezentowaną przez Joannę Rydzewską, dyrektora Zespołu Szkół nr 9 im. Romualda Traugutta, a firmą Mojsiuk Sp z o.o. Sp k. reprezentowaną przez prezesa Kazimierza Mojsiuka.

Kościoły w Polsce pustoszeją

Ala za episkopat.pl - 5 Stycznia 2018 godz. 6:01
36,7% katolików uczestniczyło w niedzielnej Eucharystii, a do Komunii Świętej przystąpiło 16% – wynika z danych opublikowanych przez Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego za 2016 rok.

Naukowiec z Politechniki w kalendarzu Narodowego Centrum Nauki

ekoszalin za Politechnika Koszalińska - 5 Stycznia 2018 godz. 5:02
Tegoroczna laureatka konkursu Narodowego Centrum Nauki (NCN) – na projekt Etiuda 3 – dr Monika Sterczyńska z Wydziału Mechanicznego Politechniki Koszalińskiej znalazła się w kalendarzu na 2018 rok wydanym przez NCN i promującym osiągnięcia młodych naukowców. Wizerunek Moniki Sterczyńskiej, wraz z opisem jej projektu naukowego, zdobi kartę kwietnia.

Pożar na Modrzejewskiej

eWok, fot. Czytelnik - 5 Stycznia 2018 godz. 4:57
Dziś w nocy spłonęła usytuowana przy ul. Modrzejewskiej była przychodnia.

Uwaga! Utrudnienia na ul. Młyńskiej

Ala - 4 Stycznia 2018 godz. 17:10
Ulica Młyńska na odcinku od ronda im. Henryki Rodkiewicz do ulicy Podgrodzie.w Koszalinie została zamknięta dla ruchu. Powodem jest podmyciem chodnika i ulicy. Utrudnienia potrwają do odwołania.