SOBOTA – 7 czerwca
Już od 12:00 food trucki z całej Polski, oferują kuchnie świata i lokalne pyszności. Aromaty unoszące się w powietrzu, relaksujące leżaki i strefy zabaw sprawią, że czas płynie tu wolniej, przyjemniej.

Wieczorem scenę przejmie muzyka:
DJ Pyteck (18:00–19:00) wprowadzi wszystkich w taneczny nastrój, a o 19:00 rozpocznie się koncert INKI – „Wieczór piosenki francuskiej”, który przeniesie nas w klimat paryskich uliczek i dźwięków spod wieży Eiffla.
Po tej niezwykłej podróży emocji, DJ Pyteck powróci na scenę i do 22:00 zadba o to, by nikt nie usiedział w miejscu.
NIEDZIELA – 8 czerwca
W niedzielę startujemy również o 12:00 – i znów będą z nami food trucki, zabawy, chill i… muzyka!
Od 14:00 do 18:00 rządzi DJ Hes – niezastąpiony, jeśli chodzi o dobrą energię i rytmy, które trafiają prosto do serca.
A o 15:00 wydarzy się coś naprawdę barwnego…
HOLI Party!
Przez pół godziny niebo nad Doliną Smaków zamieni się w tęczowy kalejdoskop – kolorowe proszki wypełnią przestrzeń, a radość rozleje się po całym terenie. To zabawa, która łączy pokolenia i zostaje w pamięci na długo.
A to jeszcze nie koniec…
Już teraz warto zanotować w kalendarzu:
28 czerwca (piątek), godz. 20:00 – koncert zespołu Cosmos!
To będzie magiczny wieczór pełen dźwięków, emocji i dobrej atmosfery.
Dolina Smaków to więcej niż wydarzenie – to miejsce spotkań, uśmiechów i drobnych przyjemności. Zajrzyj, zostań na chwilę… i daj się porwać temu, co najlepsze w letnich weekendach.
Do zobaczenia!