Koszalin, Poland
KATEGORIA

Sport

Tenisiści walczyli o mistrzostwo

Artur Rutkowski - 29 Czerwca 2015 godz. 13:32
I Międzynarodowe Mistrzostwa Koszalina 2015 w Tenisie Stołowym zgromadziły na starcie 133 zawodniczek i zawodników z kraju i zagranicy. Zawody rozegrano w czterech kategoriach: urodzeni w 2002 r. i młodsi, urodzeni w latach 1997-2001, urodzeni w 1996 r. i starsi z licencjami oraz amatorzy – open.

Ambitne plany juniorów Bałtyku

ekoszalin za FB/Bałtyk Koszalin, fot. FB/Bałtyk Koszalin - 29 Czerwca 2015 godz. 7:53
Awans do Centralnej Ligi Juniorów Młodszych to główny cel młodych piłkarzy Bałtyku Koszalin.

Łysiak grał w sparingu Ruchu

Artur Rutkowski / fot. fb. Paweł Łysiak - 29 Czerwca 2015 godz. 7:30
Piłkarze Ruchu rozegrali pierwszy mecz kontrolny w okresie przygotowawczym. „Niebiescy” przegrali z czeskim SFC Opava 0:2. W barwach chorzowskiej drużyny wystąpił testowany przez Waldemara Fornalika wychowanek Bałtyku Koszalin - Paweł Łysiak.

ZZPN wygrywa eliminacje

Artur Rutkowski - 29 Czerwca 2015 godz. 7:18
W Wałczu odbył się turniej eliminacyjny Regions Cup, gdzie reprezentanci Zachodniopomorskiego okazali się najlepsi. Piłkarze z naszego województwa już po pierwszych dwóch spotkaniach byli pewni awansu do finału krajowego. W składzie ZZPN gra dwóch zawodników Bałtyku Koszalin Krystian Krauze i Paweł Rak.

Kujawa blisko gry w ekstraklasie

ekoszalin za baltykkoszalin.pl, fot. baltykkoszalin.pl - 29 Czerwca 2015 godz. 7:04
Kolejny wychowanek Bałtyku Koszalin blisko gry w ekstraklasie. Do kadry I zespołu Wisły Kraków, trener Kazimierz Moskal włączył Krystiana Kujawę.

Niepełnosprawni na tatami

Artur Rutkowski - 29 Czerwca 2015 godz. 6:59
W Luboniu odbyły się III Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Judo w zawodach stratowało łącznie 72 zawodników z 12 klubów. Honorowym Ambasadorem Mistrzostw była aktorka Pani Katarzyna Bukajewska.