Koszalin, Poland
KATEGORIA

Sport

Superliga PGNiG: Koszalinianki mają już skład

Art za PRK S.A. - 6 Sierpnia 2019 godz. 7:20
Wielkimi krokami zbliża się sezon sportowy PGNiG Superligi Piłki Ręcznej Kobiet 2019/2020. 19 lipca ruszyły przygotowania do rozgrywek, które wystartują z początkiem września br. Można powiedzieć już, że wyklarował się skład pierwszego zespołu prowadzonego przez Piłkę Ręczną Koszalin SA.

Piłkarze ręczni Gwardii mają kolejnego sponsora

Art za FB/MPS International - 5 Sierpnia 2019 godz. 13:00
Dziś do grona sponsorów VIP pierwszoligowych piłkarzy ręcznych Gwardii Koszalin dołączyła firma MPS International.

Zuzanna Borkowska mistrzynią Polski

Art z mat. inf. - 5 Sierpnia 2019 godz. 5:51
Koszalinianka Zuzanna Borkowska na koniu Mroczek trenowana na co dzień przez Kubę Krefta wywalczyła podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w WKKW złoty medal i tytuł Mistrza Polski Juniorów Młodszych w kategorii kucy.

Gwardia: Wysoka porażka w Szczecinie

Art, fot. Instagram/Pogoń Szczecin - 4 Sierpnia 2019 godz. 17:22
Od przegranej 1:4(0:3) z zespołem rezerw szczecińskiej Pogoni rozpoczęli trzecioligowe rozgrywki piłkarze Gwardii Koszalin. Bramki dla gospodarzy strzelali: Kacper Kozłowski (11.), Błażej Starzycki (18.), Adrian Benedyczak (66.) i Oskar Kalenik (73.). Honorowego gola dla gwardzistów zdobył w 86. min Aleks Hendryk.

III liga: Bałtyk przegrał na inaugurację

Art, fot. FB/Sokół Kleczew - 3 Sierpnia 2019 godz. 19:12
Na trudnym terenie w Kleczewie, Bałtyk Koszalin przegrał z Sokołem 1:2 (0:1).

III liga: Wczoraj inauguracja, dziś gra Bałtyk, a jutro Gwardia

Art za KKPN Bałtyk Koszalin - 3 Sierpnia 2019 godz. 7:12
Meczem Polonia Środa Wlkp. - Mieszko Gniezno (0:1) zainaugurowano rozgrywki grupy 2 piłkarskiej III ligi. Dziś gra koszaliński Bałtyk. Dziś podopieczni trenera Mariusza Lenartowicza zmierzą się w meczu wyjazdowym z jedenastką Sokoła Kleczew.