Plastyk z Pucharem

Autor LBM 19 Listopada 2012 godz. 16:17
16-17 listopada w II L.O. w Koszalinie odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej zorganizowany przez Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Koszalinie, dla pracowników koszalińskiej oświaty. Zawody te wygrała drużyna Zespołu Szkół Plastycznych, która w finale pokonała drużynę Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych (4:2).
W piątek i sobotę w II L.O. w Koszalinie został zorganizowany przez Związek Nauczycielstwa Polskiego Turniej Halowej Piłki Nożnej dla pracowników koszalińskiej oświaty. Początek miał miejsce w piątek o godzinie 16.00 kiedy to pracownicy rozegrali pierwszy mecz, a następnie było uroczyste otwarcie z udziałem władz miasta i ZNP. W rozgrywkach wzięło Udział 11 reprezentacji z koszalińskich placówek oświatowych.

Turniej wygrała drużyna Zespołu Szkół Plastycznych, która w finale pokonała drużynę Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych (4:2) oraz Zespół Szkół NR 2 z ul. Jedności. Trzecie miejsce zajęła drużyna SP NR 7 i Zespół Szkół NR 1. Mecze były rozgrywane na wysokim poziomie i były bardzo zacięte. Nagrodą główną był puchar przechodni dla zwycięzców.