Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności. Zamknij.

Gala FEN w Koszalinie

2017-08-10 15:17:00 Ekoszalin z mat. inf.
Już w sobotę 12 sierpnia w Hali Widowiskowo-Sportowej odbędzie się 18 gala Fight Exlusive Night, podczas której obejrzymy 11 walk w formule MMA oraz jeden pojedynek K-1.
Fight Exlusive Night to jedna z najszybciej rozwijających się federacji sztuk walki w naszym kraju. W walce wieczoru gali FEN 18 Summer Edition obejrzymy pojedynek Kamila Łebkowskiego, którego przeciwnikiem będzie Francuz – Daguir Imanov (10-2). Dla Łebkowskiego będzie to kolejny pojedynek dla federacji FEN. Podczas ostatniej gali Polak pokonał po trzyrundowym boju Saliusa Buciusa, co otworzyło mu drogę do udziału w kolejnej walce wieczoru.

 
Niezwykle emocjonująco zapowiada się również walka w kategorii do 84 kg. Weteran polskiej sceny MMA Marcin Naruszczka zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem, który w swoich dziesięciu wygranych walkach aż siedmiokrotkie zwyciężał przed czasem. Wielu emocji dostarcza również pojedynek w formule K-1 pomiędzy Mateuszem Duczmalem i Arturem Bizewskim. Wywodzący się z boksu tajskiego i trenujący na co dzień w Leeds Duczmal ma na swoim koncie pojedynki dla takich organizacji, jak Yokkao, Muay Thai Grand Prix, W5 czy WLF. Walczył w kilkunastu krajach świata i przez długi czas liderował w brytyjskim rankingu w kategorii do 86kg. Pojedynek z „Bizonem” będzie jego zawodowym debiutem przed polską publicznością.
 

Nie zabraknie również akcentów lokalnych. Podczas gali zobaczymy m.in. Marka Woroncowa, który w swoim debiucie dla federacji FEN zmierzy się Filipem Tomczakiem. Wojownik z Wielkopolski podkreśla, że po swojej ostatniej porażce, którą zanotował podczas 16 gali FEN, nie może pozwolić sobie na więcej potknięć.

 
W sumie podczas wydarzenia obejrzymy 12 pojedynków: 11 w formule MMA oraz jedną walkę K-1. Początek gali zaplanowany został 12 sierpnia na godzinę 18:00. Bilety na wydarzenie można nabywać na stroniehttp://www.bilety.koszalin.pl
 
 
Karta walk:

Walka wieczoru: 66 kg

Daguir Imavov (FRANCJA) rekord 10-2-1 (3 KO, 1 Sub, 6 dec)
VS
Kamil „Bomba” Łebkowski rekord 16-5 (9 KO, 2 Sub, 5 dec)

Kategoria 84 kg
Marcin Naruszczka rekord 18-7-1 (7KO, 2 Sub, 9 dec) 
VS
Andrzej Grzebyk rekord 10-3 (4KO, 3 sub, 3 dec)

Kategoria 66 kg
Aleksander Georgas rekord 9-4 (1 KO, 5 sub, 3 dec)
VS
Bartłomiej Kopera rekord 8-3 (6 sub, 2 dec)

K1 – 95 kg
Mateusz Duczmal rekord 17-5-2
VS
Artur Bizewski rekord 6-1

Kategoria 70 kg
Dmitriy Golbaev (Ukraina) rekord 2-1, (1 KO, 1 SUB)
VS
Mateusz „Chińczyk” Rębecki 4-1, (3 SUB, 1 dec)

Kateogira 93 kg
Khanin Aleksandr (Ukraina) rekord 2-0
VS
Wojciech Janusz rekord 4-3, (1 KO, 3 Sub)

Kategoria 120 kg
Mateusz Łazowski - debiut
VS
Marcin Sianos rekord 2-2 (2 KO)

Kategoria 77 kg
Tomasz Romanowski rekord 5-6 (2 KO, 1 sub, 2 dec)
VS
Igor Michaliszyn rekord 4-1 (1 KO, 2 sub, 1 dec)

Kategoria 77 kg
Tomasz „Pająk” Stasiak rekord 5-0, (3 KO, 2 SUB) 
VS 
Łukasz Stanek rekord 4-3 (2 KO, 1 sub, 1 dec)

Kategoria 84 kg
Marek Woroncow rekord 4-0 (1 KO, 1 sub, 2 dec)
VS
Filip Tomczak rekord 4-1 (4 sub)

Kategoria 84 kg
Mateusz Symoczko rekord 3-0, (1 KO, 2 SUB) 
VS
Piotr Walawski rekord 3-1 (2 sub, 1 dec)

Kategoria 77 kg
Piotr Tutkowski - debiut
VS
Adrian Błeszyński rekord 3-1 (3 KO)

Skomentuj na Facebooku / Zobacz komentarze »
Zobacz popularne artykuły:
 

Niedowiarków – pozdrawiamy ze słonecznego tarasu na 19 piętrze SKY-PARK KUKINKA

9 Sierpnia 2017 godz. 5:29 Ala za mat. inf.
Wczoraj w Kukince gm. Ustronie Morskie zakończono i zgłoszono do użytkowania 19 piętrową, najwyższą w woj. zachodniopomorskim wieżę widokową, z tarasem na wysokości 89,9 m n.p.m i 150 metrową promenadą. Ta brawurowa inwestycja na polu kukurydzy trwała dokładnie rok, od dnia „ wbicia łopaty”. Inwestycja została ukończona w terminie. Promenadę z wieżą widokową otacza malowniczy teren z jeziorami, strumykami, rzeką i lasami, z drogą do najstarszych dębów w Polsce „ Warcisław i Bolesław”, Revita Park (chodzenie na boso po różnym podłożu – szyszki, kora, kamienie), Park Owadów z ścieżkami edukacyjnymi grzybów trujących i jadalnych i  placami zabaw dla dzieci. Na promenadzie stałe wystawy – miniatury pociągów świata i wystawa czarownic, urozmaicają zwiedzanie wczasowiczom, kuracjuszom i dzieciom. Pomysłodawca i inwestor Janusz Ciaputa, dystrybutor m.in. produktów „PANASONIC”, złożył komplet dokumentów o pozwolenie na budowę leczniczych tężni solankowych o łącznej długości ponad pół kilometra, jedynych w Europie – ułożonych na kształt labiryntu. Zasilanie tężni odbywać się będzie wyłącznie z własnego źródła wody solankowej o unikatowych w Europie walorach leczniczych. Projekt wykonał znany szczeciński architekt Bogusław Pruchniewicz, a kompleksem uzdrowiskowo – parkowym zarządza dyr. generalny GRANT S.A. Marcin Pomieczyński, który już przygotowuje program imprez na II połowę 2017 i cały rok 2018r.   ...
 

Mielno wykorzystuje potencjał turystyczny

17 Sierpnia 2017 godz. 14:05 Ekoszalin z mat. informacyjnych
Słoneczna pogoda, czysta plaża i ciepłe wody Bałtyku - tego głównie poszukują turyści odwiedzający gminę Mielno. Jednak władze nadmorskiej miejscowości wykorzystując jej potencjał stawiają na kolejne atrakcje. Będzie to promenada przyjaźni w Mielnie i wioska rybacka w Chłopach. Obie inwestycje wesprze Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego. Unijne fundusze trafią do samorządu dzięki umowie, którą w sobotę, 19 sierpnia 2017 roku w Mielnie podpisze wicemarszałek województwa Jarosław Rzepa i burmistrz Olga Roszak-Pezała.   Gmina Mielno, do której trafi blisko 2,5 mln zł, jest jedną z 15 beneficjentów kolejnego rozstrzygniętego w obecnej perspektywie unijnej przez Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego konkursu w zakresie inwestycji w turystykę aktywną i uzdrowiskową na Pomorzu Zachodnim. Tym razem na realizację 17 projektów zarezerwowano ponad 30 mln zł. Unijne fundusze pomogą w przebudowie parków miejskich, modernizacji promenad, dalszej rozbudowie przystani kajakowych oraz budowie kładek spacerowych.   „Promenada Przyjaźni” w Mielnie dla miłośników nadbałtyckich spacerów Nowe miejsce na spacery to dwa odcinki kładki z elementami małej architektury jak ławki czy tablice informacyjne. Powstaną one wzdłuż mieleńskiej plaży pomiędzy zejściami Orła Białego-Chmielna oraz Chmielna-Mickiewicza. Zaplanowana dodatkowa infrastruktura dla pieszych będzie mieć stalową konstrukcję i łączną długość 350 metrów. Koszt prac to ponad 3,6 mln zł. Blisko 1,7 mln zł pochodzić będzie z RPO WZ 2014-2020.   „Skarbnica Wioska Rybacka” w Chłopach sposobem na niepogodę Wioska ma wykorzystać przede wszystkim tradycje rybackie nadmorskiej gminy. To w niej odbywać się będą lekcje muzealne, warsztaty ekologiczne i kulinarne, a także imprezy cykliczne np. Dzień Ryby, Dni Morze czy przeglądy pieśni morskich. Prace obejmują postawienie fundamentów, parteru, poddasza i dachu budynku. Projekt uwzględnia również budowę parkingu oraz chodników, a także zakup i wyposażenia obiektu m.in. w urządzenia interaktywne czy eksponaty. Wartość zadania szacuje się na 2 mln zł, z czego ponad 800 tys. zł to unijna pomoc. ...
 

Kiedy Gwardia zagra w Koszalinie?

16 Sierpnia 2017 godz. 14:23 Dominik Wasilewski
Gwardia Koszalin w II lidze - pierwsze mecze nowego sezonu zostały już rozegrane – na stadionach naszych przeciwników. Na rodzimym stadionie gwardzistów wciąż "trwają" prace mające na celu przystosowanie obiektu do drugoligowych rozgrywek. Kiedy stadion będzie gotowy – tego jeszcze dokładnie nie wiadomo, ale są plany Pierwsze mecze rundy jesiennej Gwardia rozgrywała na wyjazdach, a do czasu pierwszych rozgrywek „u siebie” stadion w Koszalinie przy ul. Fałata ma być przygotowany na tyle, by został dopuszczony do rozgrywek. Na modernizację istniejącego stadionu Miasto Koszalin pożyczyło Zarządowi Obiektów Sportowych - właścicielowi obiektu  - 1,6 miliona złotych. Było to niezbędne, aby koszalińscy piłkarze w ogóle mogli rozpocząć grę w II lidze.   W pierwszej kolejności mają zostać przebudowane i odświeżone pomieszczenia pod wieżą - szatnie, łazienki, pokój sędziów. Kolejny punkt to trybuny. Nad wszystkim pieczę trzyma koszaliński Zarząd Obiektów Sportowych.   Korona stadionu ma być wyłączona z użytkowania, bo na bieżni zostaną postawione trybuny przenośne, częściowo zadaszone, z zachowaniem dróg ewakuacyjnych oraz z toaletami typu toi-toi w ich pobliżu. To pomysł doraźny, ale dzięki temu nasi piłkarze będą mogli grać u siebie, bez potrzeby brania pod uwagę na przykład kołobrzeskiego stadionu.   Z powodu renowacji i remontów muraw przy ul. Fałata, podopieczni Tadeusza Żakiety zmuszeni są trenować na obiektach Leśnika Manowo. Docelowy termin rozegrania pierwszego spotkania ligowego na stadionie w Koszalinie po przeprowadzonych pracach to prawdopodobnie mecz 13. kolejki i pojedynek z MKS Kluczbork 14-15 października.   Do tej pory wszystkie ligowe spotkania nasza drużyna będzie rozgrywać na wyjazdach. Jak choćby mecz z Wartą Poznań gdzie formalnym gospodarzem meczu był nasz klub, a samo spotkanie zostało rozegrane na stadionie w Poznaniu. Mecz z Wartą Poznań nie będzie jedynym, w którym nasz klub, na obcym terenie będzie formalnym gospodarzem. Wobec braku zgody na zamianę gospodarza przez inne kluby, podobnie będzie również w przypadku 2-3 innych spotkań....