Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności. Zamknij.
Koszalin, Poland
wydarzenia

Rajd rowerowy: Poznajmy nasze miasto i okolice

Autor Art, fot. archiwum 23 Czerwca 2016 godz. 5:52
Rada Osiedla,,Morskie" zaprasza w dniu 25.06.2016 r. (sobota) mieszkańców osiedla MORSKIE na II Rodzinny Rajd Rowerowy z cyklu: „ Poznajmy nasze miasto i okolice ”.

Plan rajdu:

1. Zbiórka o godz. 9.00 na ul. Bosmańskiej przy KOTWICY.

2. Przejazd rowerami ulicami Kresowian, BOWID, Słowiańska, Działkowa, Pszeniczna. Dalej przez miejscowości Konikowo, Chałupy, Świeszyno, Włoki, Kopanica, Cewlino, Manowo.

3. Na trasie dłuższy odpoczynek w gospodarstwie agroturystycznym „Zagroda” we Włokach (ognisko, poczęstunek, konkursy, zabawy i przejażdżka bryczką ).
4. Około 14:30 załadunek rowerów na wagon w Manowie i powrót kolejką wąskotorową do Koszalina na ul. Kolejową, gdzie zakończymy rajd.
Trasa o długości 28 km, łatwa, bezpieczna i atrakcyjna krajobrazowo (ścieżki rowerowe, drogi polne i leśne). Udział w całej imprezie jest bezpłatny!
Ze względów organizacyjnych liczba osób może być ograniczona. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa na adres e-mail : radaosiedlamorskie@interia.pl lub tel.502266448 lub 512338478 (imię, nazwisko i numer telefonu) do dnia 23.06.16r.
Każdy uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem rajdu. Będzie on dostępny dla zainteresowanych na poczcie e-mail wraz z potwierdzeniem uczestnictwa w rajdzie, a także w dniu startu od 8:45.

 Poprzednia impreza
Następna impreza