Sędziowie w kolejnej rundzie

Autor Artur Rutkowski 18 Września 2012 godz. 18:15
Drużyna Sędziów Koszalin awansowała do kolejnej rundy Pucharu Polski KOZPN. W spotkaniu II rundy na stadionie Miejskim w Sianowie drużyna Sędziów wygrała 6:3 z drużyną Grafa Bukówko.
Spotkanie od początku ułożyło się po myśli gospodarzy, którzy szybko objęli prowadzenie, ale niestety drużyna z Bukówka szybko wyrównała. W pierwszej połowie jeszcze dwukrotnie piłka wpadała do bramki drużyny Grafa.

Po zmianie stron Sędziowie nie zwalniali tempa, stwarzając groźne sytuacje. Słaba dyspozycja obrońców i bramkarza pozwoliła gospodarzom na trafienie trzech bramek. W końcówce spotkania Graf zaczął stwarzać groźne sytuacje. Po jednej z tych sytuacji wywalczyli rzut karny, którego nie potrafili wykorzystać. Ostatnie minuty przyniosły dwie bramki, po strzałach z drugiej lini piłkę z siatki zmuszony był wyciągać Wiktor Wątroba.

W III rundzie KOZPN drużyna Sędziów Koszalin zmierzy się ponownie na Stadionie w Sianowie, tym razem z Wrzosem Wrzosowo.

Bramki dla drużyny Sędziów strzelali:Marcin Leśniewski dwie, Filip Stępiński dwie, Szymon Odrowąż-Petrykowski jedną oraz jedna samobójcza