Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności. Zamknij.
Koszalin, Poland
kultura

Pomysły na nowe centrum Koszalina

Autor Ekoszalin z informacji Pracowni Pozarządowej 31 Marca 2016 godz. 6:31
Dobiegł końca jeden z etapów rozmów o kształcie centrum naszego miasta. Pracownia Pozarządowa oraz Urząd Miejski w Koszalinie zaprasza na wystawę „Przestrzeń obywatelska – Koszalin Śródmieście”. Prezentacja jest elementem dyskusji z mieszkańcami o najważniejszych kierunkach rozwoju Śródmieścia.

Wystawa pokazuje pewne rozwiązania, które tworzą przestrzeń miejską przyjazną mieszkańcom. - Nie chcemy przenosić tych samych pomysłów bezpośrednio do naszego miasta, chcemy natomiast pokazać koszalinianom w jaką stronę rozwijają się miasta i zachęcić ich do większej aktywności we włączaniu się w planowanie przestrzeni, która ich otacza i która może służyć nam wszystkim – informuje w zaproszeniu Pracownia Pozarządowa.

 

Wystawa dostępna dla wszystkich zainteresowanych od czwartku 31 marca, od godziny 14.00. Oficjalne otwarcie wystawy, która będzie prezentowana w Urzędzie Miejskim w Koszalinie, IIIp. odbędzie się we wtorek, 5 kwietnia o godz 13:00.