Gwardia zremisowała

Autor Artur Rutkowski / fot.gdansktown.pl 20 Października 2012 godz. 11:00
Piłkarze Gwardii zremisowali z Polonią Gdańsk 1:1. (1:0) bramkę dla Gwardii z karnego strzelił Paweł Nowacki. Więcej informacji i obszerna relacja wkrótce
Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla gospodarzy. z każdą upływającą minutą inicjatywę przejmowali podopieczni Wojciecha Megiera.

W 30 minucie sędzia podyktował rzut karny dla koszalińskiej drużyny, za dotknięcie piłki ręką przez jednego z obrońców Polonii. Rzut karny wykorzystał Paweł Nowaci.

Pod koniec pierwszej połowy gospodarze mogli doprowadzić do wyrównania, ale na szczęście piłka uderzyła w słupek bramki strzeżonej przez Mariusza Rzepeckiego.

W drugiej połowie lepiej prezentowali się gospodarze.

W 75 minucie po dośrodkowaniu Łukasza Borkowskiego, piłkę do własnej bramki skierował Piotr Nawrocki.

Spotkanie ostatecznie zakończyło się podziałem punktów.

Kolejne spotkanie Gwardia Koszalin rozegra 27 października u siebie z Pogonią II Szczecin.

Podopieczni Wojciecha Megiera mecz rozpoczęli w składzie: Rzepecki - Dondera Stanowski, Nowacki, Ignaszewski, Morawski, Nawrocki, Poczobut, Murayama, Ikegami, Shibusawa.