Zwycięstwo w Kartuzach

Autor Artur Rutkowski 22 Września 2012 godz. 17:25
Kolejne zwycięstwo w III lidze Bałtyckiej odnieśli piłkarze prowadzeni przez Wojciecha Megiera. Tym razem w Kartuzach Gwardia pokonała miejscową Cartusię 1923.
Po raz kolejny z dobrej strony pokazali się Japończycy. W pierwszej połowie gospodarze jeszcze dorównywali tempem, ale w drugiej połowie królowali już tylko zawodnicy z Koszalina.

Wszystkie bramki dla zespołu z Koszalina padły w drugiej połowie, a ich autorami byli Takuya Murayama w 57. i 85. min oraz Kosuke Ikegami w 89. min. Piłkarze z naszego miasta byli bardziej wybiegani od swoich przeciwników. Ostatecznie Gwardia wygrała 3:0.

Było to trzecie zwycięstwo Gwardii w obecnym sezonie.