Orzeł Wałcz na kolanach

Autor Łukasz Bąk 1 Września 2012 godz. 18:33
Pogrom w Koszalinie. Drużyna biało-niebieskich nokautuje Orła Wałcz 9:0 (3:0) w meczu 4. kolejki IV-ligowych rozgrywek. W tym spotkaniu wynik mógł być nawet dwucyfrowy.
Kto wygra ten mecz było już oczywiste po pierwszych 10 minutach. Bałtyk zdobył dwie bramki. Obie po strzałach z głowy. Dwukrotnie do bramki trafiał Kordian, a raz Mateusz Wiśniewski. Biało-niebiescy kontrolowali sytuację na boisku do końca pierwszej połowy. Druga połowa nie była szczęśliwa dla Orłów. Bałtyk zaczął atakować od gwizdka sędziego i co parę minut strzelał bramkę za bramką. Orły w tej połowie straciły aż 6 bramek, a Bałtyk odniósł rekordowe zwycięstwo 9:0

Bałtyk Koszalin - Orzeł Wałcz - 9:0 (3:0)