Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności. Zamknij.
Koszalin, Poland
wydarzenia

Tradycja i nowoczesność. Święto Niepodległości w SP 10

Autor Ekoszalin z mat. inf. 8 Listopada 2018 godz. 12:10
Szkoła Podstawowa nr 10 w Koszalinie organizuje i zaprasza na uroczystości związane ze 100-leciem Odzyskania Niepodległości.

 

- Nasi uczniowie przygotowali 100 kotylionów dla mieszkańców naszego miasta, które będziemy rozdawać już 9 listopada. Odbędzie się elektroniczny test z historii on- line. Zaproszeni zostali przedstawiciele Archiwum Państwowego w Koszalinie i IPN Koszalin. Bierzemy udział w biciu rekordu "Rekord dla Niepodległej"- odśpiewanie czterech zwrotek hymnu przed naszą szkołą.

 

Dodatkowo część uczniów bierze udział w turnieju tematycznym "Turniej wolności " - escape room z Qr. Uczcimy Święto Niepodległości z tradycją i nowoczesnością. 

 

Szkoła Podstawowa nr10 w Koszalinie 9 listopada 2018r.  godz. 11.00 - 13.30.