Koszalin, Poland
KATEGORIA

Gelerie

Spektakularne widowisko

Patrycja Koźlarek - 7 Lutego 2013 godz. 11:26
Zawody „Be Flair”, czyli projekt dwóch czynnych zawodowo barmanów i zarazem pasjonatów stylu flair zostały zorganizowane w klubie Kreślarnia. Impreza przyciągnęła rzesze zainteresowanych osób.

AZS-Ruch 34:25 (zdjęcia)

Artur Rutkowski - 6 Lutego 2013 godz. 16:47
Po wyeliminowaniu ABU Baku z Challenge Cup, AZS Politechnika powraca na krajowe parkiety. Dzisiaj wygraliśmy z Ruchem 34:25.

Luty w Kawałku Podłogi

Patrycja Koźlarek - 6 Lutego 2013 godz. 8:46
Kawałek Podłogi, czyli miejsce zmieszania ze sobą różnych kultur, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, przygotował dla gości bogaty program wydarzeń na zimowe wieczory.

Pierwsi półfinaliści

Artur Rutkowski - 5 Lutego 2013 godz. 16:54
We wtorek 5 lutego rozegrano pierwsze spotkania ćwierćfinałowe. Zespołami, które awansowały do następnej rundy okazały się w grupie starszej: Bałtyk SP 10 Koszalin, UKS Sława Jedynka II Sławno, natomiast w młodszej awansowali AP I Szczecinek, U2 Bytów, AP Kotwica II Kołobrzeg, UKS Orlik II Darłowo. W środę 6 lutego rozegrane zostaną kolejne spotkania. Poniżej przedstawiamy wszystkie wyniki z 05.02.12

Przyjdź na CrossFit

LBM - 5 Lutego 2013 godz. 13:30
Czym jest CrossFit ? Najkrócej, to trening z elementami podnoszenia ciężarów, gimnastyki oraz cardio zwanym treningiem wytrzymałościowym.

Wielka Integracja

Patrycja Koźlarek - 5 Lutego 2013 godz. 12:21
Ferie zimowe trwają, a licealiści po raz drugi bawili się w klubie Kreślarnia. Nie zabrakło świetnej zabawy do późnych godzin nocnych.