Koszalin, Poland
KATEGORIA

Gelerie

Inauguracja Tygodnia Kultury Studenckiej 2016

Art. - 17 Maj 2016 godz. 15:06
Tradycyjną rywalizacją miedzy prezydentem a rektorem rozpoczął się tegoroczny Tydzień kultury studenckiej. Wraz z wygraną rektora Politechniki Koszalińskiej, prof. dr hab. inż. Tadeusza Bohdala umowne klusze do miasta we władanie przejęli studenci. Tydzień Kultury Studenckiej 2016 stał się faktem wraz z barwnym korowodem, który przeszedł ulicami Koszalina.

Plantacja w Witolubiu

ekoszalin za KPP Białogard - 15 Maj 2016 godz. 13:14
Policjanci zlikwidowali profesjonalną plantację.

Religijny rap pod ratuszem

Art. - 8 Maj 2016 godz. 21:11
W ramach Światowych Dni Młodzieży organizatorzy „Dni diecezjalnych”, przygotowali niezwykłą imprezę dla młodych odwiedzających Koszalin przed wyruszeniem do Krakowa. Na Rynku Staromiejskim, zabrzmiał zaangażowany religijnie rap. Dla kilku setek słuchaczy w bardzo zróżnicowanym wieku, swoją muzyczną charyzmę i religijne przesłanie zaprezentował Tau, raper wcześniej znany jako Medium.

Gwardia - Bałtyk 1:0 (0:0)

Art. - 7 Maj 2016 godz. 19:49
Blisko dwa tysiące widzów oglądało piłkarskie derby Koszalina, w których Gwardia pokonała 1:0 (0:0) Bałtyk. Strzelcem jedynego gola był najskuteczniejszy gracz w sezonie gwardzistów Przemysław Brzeziański.

Trwa Wiosenna Giełda Ogrodnicza

Art. - 7 Maj 2016 godz. 15:16
Na terenach przyległych do Hali Gwardii odbywa się właśnie Wiosenna Giełda Ogrodnicza. Organizatorzy i Wystawcy zapraszają w sobotę do godz. 18 oraz w niedzielę od 10 do 16. Ofertę roślin, sprzętu, środków ochrony a także zdrowej, naturalnej żywności przedstawia ponad 50 wystawców z całego kraju.

CLJ: Bałtyk - Zagłębie 0:0

Art. - 7 Maj 2016 godz. 14:57
Zespół Bałtyku Koszalin bezbramkowo zremisował z Zagłębiem Lubin w meczu Centralnej Ligi Juniorów. Mecz był bardzo wyrównany i zakończył się sprawiedliwym remisem. Zagłębie zajmuje aktualnie trzecie a Bałtyk piąte miejsce w tabeli. Czerwoną kartką został ukarany Filip Tylczyński i tym samym zakończył swoją grę w zespole CLJ Bałtyk. Do końca pozostały dwie kolejki spotkań. Nasz zespół zagra z Lechem Poznań na wyjeździe i Lechią Gdańsk w Koszalinie.