Sport

Rezerwy słabsze od Korony

Autor Artur Rutkowski 22 Września 2013 godz. 20:01
Kolejny mecz w Okręgowej Lidze Koszalińskiej rozegrali zawodnicy rezerw Bałtyku. Rywalem podopiecznych Mateusza Kaźmierczaka byli zawodnicy Korony Człopa. Przed spotkaniem koszalinianie liczyli na zdobycie trzech punktów. Jednak to drużyna przyjezdna okazała się lepsza. W pierwszej połowie mecz był wyrównany, a wynik do przerwy 0:1. Po przerwie Korona zdecydowanie zaatakowała i w konsekwencji wygrała na euroboisku 2:5.

12/12

Jeżeli nie życzą sobie Państwo, aby Państwa zdjęcie było zamieszczone w naszej galerii, prosimy przesłać informacje na adres email: redakcja@ekoszalin.pl. W tytule prosimy umieścić słowo WIZERUNEK. Po otrzymaniu informacji zdjęcie zostanie usunięte.

Zespół rezerw koszalińskiego Bałtyku podczas minionego weekendu zmierzył się z rezerwami Leśnika Manowo. Po emocjonującym meczu lepsi okazali się zawodnicy z naszego miasta, którzy wygrali 3:2. Obie drużyny w obecnym sezonie prezentują się poniżej oczekiwać. Koszalinianie plasują się na czternastej lokacie, zaś Leśnik zajmuje jedenastą lokatę.   Mecz już w pierwszej połowie dostarczył wiele emocji. Ponadto sympatycy oglądali bramki w pierwszych 45 minutach. Do przerwy po bramce Filipa Tylczynskiego Bałtyk remisował 1:1. Po zmianie stron lepiej prezentowali się goście, którzy po kolejnej bramce Tylczyńskiego i trafieniu Wiktora Naworskiego objęli prowadzenie. Ostatecznie Bałtyk wygrał 3:2.   Trzon zespołu w tym meczu stanowili zawodnicy zespołu juniorów starszych grający na co dzień w CLJ. Kolejny mecz rezerwy rozegrają w sobotę 8 listopada o godzinie 14.30. Ich rywalem będzie lider rozgrywek, Olimp Gościno.

Rezerwy ograły Wybrzeże

Artur Rutkowski - 7 Kwietnia 2014 godz. 7:00
W niedzielę 6 kwietnia, na stadionie Bałtyku doszło do derbowego starcia w Koszalińskiej Klasie Okręgowej. Rezerwy Bałtyku po wyrównanej grze wygrali 3:0 z Wybrzeżem Biesiekierz. Spotkanie jak na klasę okręgową stało na wysokim poziomie. Dodajmy, że szkoleniowcem Biesiekerza jest Dariusz Płaczkiewicz, dyrektor Bałtyku Koszalin. Należy wspomnieć, że Wybrzeże walczy o awans do IV ligi, obecnie jest trzecie w tabeli.

Bałtyk rozstrzelany w Biesiekierzu

Artur Rutkowski - 2 Września 2013 godz. 15:56
W sobotę 31 sierpnia odbyło się spotkanie derbowe rezerw Bałtyku Koszalin oraz Wybrzeża Biesiekierz przed spotkaniem większe szanse dawano drużynie z Koszalina. Jednak boisko szybko to zweryfikowało. Ostatecznie Wybrzeże rozgromiło Bałtyk 5:1. Już w pierwszej połowie gospodarze zdobyli cztery bramki ustawiając sobie doskonale całe spotkanie. Po zmianie stron Wybrzeże zdobyło jeszcze jedną bramkę.Bałtyk w Biesiekierzu poniósł prawdziwą klęskę przegrywając 1:5.Bramki dla wybrzeża zdobywali: Artuszewski oraz Sobstel po dwie oraz jedną zdobył Kisiel.