Poczobut strzela w lidze

Autor Artur Rutkowski 13 Kwietnia 2015 godz. 15:51
Wychowanek Bałtyku Koszalin, a następnie piłkarz Gwardii Koszalin Bartłomiej Poczobut zdobył swoją pierwszą bramkę na boiskach drugoligowych w barwach Błękitnych Stargard Szczecin. Niestety zespół Poczobuta przegrał na wyjeździe z Legionovią Legionowo 1:2

Półfinaliści tegorocznej edycji Pucharu Polski już po pierwszej połowie przegrywali 0:1 po trafiueniu Szymona Lewickiego z 41 minuty. W drugiej połowie w 63 minucie do wyrównania doprowadził Poczobut, który zagrał pełne 90 minut. Niestety w doliczonym czasie gry Szymon Lewicki zdobył swoją drugą bramkę zapewniając swojej drużynie trzy punty.

W Legionowie z powodów zdrowotnych po czwartkowym meczu Pucharu Polski nie zagrało kilku podstawowych zawodników zespołu ze Stargardu Szczecińskiego

Za tydzień podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego i Jarosława Piskorza zagrają w Stargardzie z Okocimskim Brzesko. Początek meczu przy Ceglanej w sobotę 18 kwietnia o godzinie 15:00.

Legionovia Legionowo - Błękitni Stargard Szczeciński 2:1 (1:0)

Szymon Lewicki 41, 90 - Bartłomiej Poczobut 63

Legionovia: 1. Mikołaj Smyłek - 2. Konrad Wieczorek, 16. Michał Grudniewski, 25. Kamil Dankowski, 18. Maciej Goliński - 7. Rafał Maciejewski (46, 17. Samuelson Odunka), 6. Dejan Krljanovič, 9. Karol Ziąbski (65, 22. Lazar Pavić), 8. Marcin Figiel (78, 4. Adam Czerkas), 10.Sebastian Czapa - 20. Szymon Lewicki.

Błękitni: 1. Marek Ufnal - 23. Łukasz Kosakiewicz, 11. Maciej Liśkiewicz, 2. Patryk Baranowski, 6. Ariel Wawszczyk - 17. Maciej Więcek, 20. Bartłomiej Poczobut, 25. Oskar Fijałkowski, 10. Robert Gajda (74, 24. Rafał Gutowski), 18. Wojciech Fadecki (55, 16.Radosław Wiśniewski) - 13. Kamil Zieliński (88, 15. Krzysztof Filipowicz).

żółte kartki: Fadecki, Liśkiewicz.

sędziował: Karol Rudziński (Olsztyn).