Wygrana i porażki Bałtyku

Autor ArtRut za baltykkoszalin.pl 13 Kwietnia 2015 godz. 8:55
Bardzo ważne trzy punkty zdobyli występujący w Centralnej Lidze Juniorów Starszych piłkarze Bałtyku Koszalin.

Podopieczni Mariusza Lenartowicza wygrali w Opolu z Odrą 2:0. Oba gole zdobył Filip Tylczyński.

Powodów do radości nie mieli za to gracze zespołu rezerw Bałtyku. W Sławnie koszalinianie grając wieloma bardzo młodymi zawodnikami ulegli doświadczonej drużynie Sławy Sławno 0:5 (0:2).

Po tej porażce Bałtyk nadal zajmuje 15 miejsce w tabeli ale już w środę (15 bm.) o godzinie 18.00 rozegra bardzo ważny mecz w Drawsku z rezerwami Drawy.

Z kolei drużyna juniorów młodszych Bałtyku Koszalin uległa na własnym boisku Elanie Toruń 1:2 (0:2). Był to pojedynek w ramach rozgrywek  Makroregionalnej Ligi Juniorów Młodszych. Bramkę dla  Bałtyku  w ostatniej minucie meczu zdobył Dominik Saganowski.

Dodajmy, że przez większą część meczu przewagę mieli koszalinianie.  Goście okazali się jednak dużo bardziej skuteczni i w pierwszej połowie wykorzystali w 100% swoje sytuacje podbramkowe. Nasz zespół dążył do odrobienia strat ale niestety udało się strzelić tylko jedną bramkę i to w ostatniej akcji meczu. W kolejnym mecz Bałtyk w Bydgoszczy zmierzy się  grają z Zawiszą

Natomiast od porażki rozpoczęli swoją rywalizację w lidze wojewódzkiej trampkarzy starszych zawodnicy Bałtyku - rocznik 2000. Podopieczni Mateusza Kaźmierczaka przegrali w Szczecinie z Salosem 2:4 (0:1). Obie bramki dla Bałtyku strzelił Michał Dobrowolski.