Łysiak strzela w reprezentacji

Autor Artur Rutkowski / fot. PZPN.PL 1 Kwietnia 2015 godz. 7:01
Paweł Łysiak wychowanek Bałtyku Koszalin, a obecnie piłkarz VFL Wolfsburg wpisał się na listę strzelców w wygranym towarzyskim meczu reprezentacji Polski 4:1 z Grują.

Utalentowany zawodnik na boisku pojawił się w 60 minucie gry,a już siedem minut później świętował zdobycie pierwszej bramki. Natomiast w 78 minucie spotkania Łysiak ustalił wynik spotkania na 4:1. Poprzednie dwa trafienia zdobyli Jakub Serafin i Adam Buksa. Wszystkie bramki dla biało-czerwonych padły w drugiej połowie.

Dodajmy, że w sezonie 2013/2014, Paweł Łysiak w dziesięciu meczach w Bałtyckiej Trzeciej Lidze zdobył jednego gola w barwach Bałtyku Koszalin.

Polska – Gruzja 4:1 (0:1)

Bramki: Jakub Serafin 58’, Adam Buksa 60’, Paweł Łysiak 67’, 78’ – zawodnik nieznany 45’(k)

Skład Polski: Bartłomiej Drągowski – Mateusz Grzybek (61’Paweł Łysiak), Jan Bednarek, Mateusz Wieteska, Kamil Dankowski – Paweł Stolarski (84’Paweł Bochniewicz), Chris Jastrzembski (61’Michael Olczyk), Grzegorz Tomasiewicz (46’Jakub Serafin), Bartosz Kapustka – Adam Buksa, Oskar Zawada (75’Sebastian Musiolik)