Skromne zwycięstwo Gwardii

Autor Artur Rutkowski / fot. Karolina Derlecka 22 Marca 2015 godz. 17:34
Podopieczni Tadeusza Żakiety odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu, tym razem koszalinianie pokonali 1:0 Cartusię Kartuzy. Jedynego gola w meczu zdobył sprowadzony do Gwardii w przerwie zimowej Norbert Neumann.

Jedyna bramka w tym spotkaniu padła w 77 minucie meczu, po rzucie rożnym i strzale głową Norberta Neumanna.

Wygrana pozwoliło graczom z Pomorza Środkowego awansować na czwartą lokatę w tabeli. Dodajmy, że liderem rozgrywek jest Kaszubia Kościerzyna, która w sobotę pokonała Bałtyk Koszalin.

W przyszłym tygodniu fanów koszalińskiej piłki czekają wielkie emocje związane z derbami Koszalina, bowiem Gwardia 28 marca podejmować będzie Bałtyk.

Cartusia Kartuzy - Gwardia Koszalin 0:1 (0:0)
Bramka: 78' Norbert Neumann