KUKS przegrywa w Tczewie

Autor Artur Rutkowski 9 Lutego 2015 godz. 6:57
KUKS Koszalin doznał kolejnej porażki w rozgrywkach drugiej ligi koszykarzy. Podopieczni Józefa Janiela przegrali 58:82 z MF Meble Tczew. Najskuteczniejszym graczem w ekipie z Koszalina okazał się Robert Gibaszek zdobywca 20 punktów.

Pierwsza kwarta była obiecująca dla zawodników z naszego miasta. Po wyrównanej grze KUKS wygrywał 20:19. Niestety kolejne dziesięć minut nie były już tak skutecznie w wykonaniu licealistów. Już do przerwy Meble Tczew prowadziły 39:32.

Po zmianie stron w dalszym ciągu przewaga Tczewa rosła. Na dziewięć minut przed zakończeniem spotkania KUKS przegrywał już różnicą szesnastu punktów. Zrezygnowani koszalinianie w ostatniej kwarcie, również nie potrafili zmniejszyć strat. Ostateczne Meble Tczew w pełni zasłużenie wygrali 58:82.

MF Meble Tczew - KUKS Dubois Koszalin 82:58  (19:20, 20:12, 21:12, 22:14)

KUKS: Kropisz 10, Dudek 4, Gibaszek 20. Gawroński, Czubak 10, Szewczyk 9, Łapczuk 3, Wudarski 2, Bakowicz, Rybicki