Trudny mecz Gwardzistów

Autor Artur Rutkowski 14 Listopada 2014 godz. 7:23
Po efektownym zwycięstwie w Pucharze Polski, w najbliższą sobotę podopieczni Piotra Stasiuka podejmować będą w spotkaniu II ligi GKS Żukowo. Faworytem spotkania są gospodarz, ale GKS również potrafi zagrać skutecznie.

W dotychczas rozegranych pojedynkach gracze z Żukowa odnieśli pięć zwycięstw, a także ponieśli dwie porażki. GKS sezon rozpoczął od porażki z MKS-em Grudziądz, następnie wygrał z SMS II Gdańsk 26:23, Tytanami Wejherowo 27:21, po czym został rozbity 18:28 przez Szczypiorniak Olszczyn, ograł Cartusię Kartuzy 33:20, Wybrzeże II Gdańsk 33:20, a w ostatniej kolejce GKS odniósł zwycięstwo w starciu z LKS Kęsowo 32:24

Najskuteczniejszymi graczami w zespole GKS-u Żukowo są Sławomir Jurkiewicz 30 bramek w 6 spotkaniach i Mateusz Babieracki, który w 6 meczach trafił 25 goli.

Mecz odbędzie się 15 listopada o godzinie 15:00 w koszalińskiej Hali Gwardia przy ul. Fałata 34. Wstęp bezpłatny