Dragon z medalami

Autor Łukasz Bąk 11 Września 2012 godz. 15:25
Na Mistrzostwach Europy w submission fighting reprezentanci Klubu Dragon zdobyli dwa medale, srebrny i brązowy.
Podczas Mistrzostw Europy w Lublanie Kamil Mitosek w kat. 77 kg wywalczył srebrny medal, natomiast Andrzej Radomski w kat. +99 kg zdobył brąz. W kategorii wagowej Kamila startowało 32 zawodników natomiast u Andrzeja 16. Mitosek debiutował w zawodach z cyklu submission fighting i jak widać z sukcesem. Kamil ma warunki fizyczne i potencjał, by sięgnąć po pierwsze miejsce i na to liczymy w przyszłym roku - powiedział Andrzej Radomski. Na mistrzostwach startował jeszcze jeden zawodnik Klubu Dragon Koszalin - Wojciech Lach. Niestety, odpadł w drugiej walce. Obecnie zawodnicy trenują i przygotowują się do zawodów w graplingu, m.in. Mistrzostw Polski w Poznaniu oraz Mistrzostw Świata w Moskwie.