Remis w Poznaniu

Autor Artur Rutkowski 19 Maj 2014 godz. 12:06
Podopieczni Mariusza Lenartowicza rozegrali kolejne spotkanie w ramach Centralnej Ligi Juniorów. W stolicy wielkopolski, koszalinianie zremisowali miejscową Wartą 1:1.

Pierwsza połowa była lepsza dla gospodarzy pojedynku, którzy objęli prowadzenie 1:0 już w 6 minucie gry i takim wynikiem zakończyło się pierwsze 45 minut spotkania. Po zmianie stron koszalinianie dążyli do wyrównania i ta sztuka im się udała za sprawą Michała Plata, który zdobył bramkę na wagę remisu. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Warto dodać, że był to dziewiąty mecz z rzędu, w którym Bałtyk nie został pokonany. Należy, również zaznaczyć, że dzięki remisowi podopieczni Mariusza Lenartowicza zachowali cztery punkty przewagi nad Wartą.

Do końca sezonu Bałtykowi pozostały już tylko dwa mecze, ale bardzo trudne. Już w przyszły weekend ponownie zmierzą się z drużyną z Poznania, tym razem z liderem rozgrywek - Lechem Poznań. Natomiast w ostatniej kolejce sezonu, "Bałtykowcy" zagrają w Szczecinie z miejscową Pogonią, która aktualnie zajmuje drugą pozycję w tabeli. zmierzą się z Lechem Poznań.