Pogrom we Włocławku

Autor Artur Rutkowski 17 Kwietnia 2014 godz. 20:49
W środę 16 kwietnia kolejne spotkanie w ramach Centralnej Ligi Juniorów rozegrali podopieczni Mariusza Lenartorwicza. Bałtyk, tym razem we Włocławku rozgromił 7:0 miejscowego Lidera.

Już pierwsza połowa spotkania pokazała, że to Bałtyk jest w bardzo dobrej formie. Koszaliński zespół do przerwy zdobył już cztery bramki, nie dając rywalowi żadnych złudzeń. Po zmianie stron przebieg gry nie uległ zmianie. Ostatecznie piłkarze z Andersa wygrali 7:0.

Bramki dla koszalinian zdobyli: Po dwie bramki zdobyli Tomasz Kamiński i Kamil Lichmański, po jednym trafieniu dołożyli Konrad Matejek, Ireneusz Szocik i Kacper Wąsowicz.

Warto dodać, że wiosną Bałtyk gra bardzo skutecznie, w pięciu rozegranych meczach zdobył trzynaście punktów, a składają się na to cztery zwycięstwa i jeden remis. Należy podkreślić fakt, że również wiosną defensywa koszalińska straciła jedynie jedną bramkę.