Ruciński drugi w województwie

Autor Artur Rutkowski / fot. TENIS PRO Koszalin 27 Listopada 2013 godz. 11:42
W niedzielę 24 listopada na kortach Gwardii rozegrane zostały Halowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w kategorii Krasnali do lat 10. W zawodach bardzo dobrze spisali się zawodnicy TENIS PRO Koszalin.

Wysokie drugie miejsce w zawodach zajął Mikołaj Ruciński, tuż za nim uplasował się Oskar Zawalich, a na piątym miejscu turniej zakończył Daniel Pec.

- Bardzo cieszy fakt, że Mikołaj i Daniel mają po 8 lat i mogą grać jeszcze przez 2 lata w obecnej kategorii. - powiedział szkoleniowiec TENIS PRO, Andrzej Astapczyk.

Turniej chłopców wygrał Mikołaj Jański (Promasters Szczecin) w finale pokonując Mikołaja Rucińskiego 6:4, 6:4.

W kategorii dziewczynek najlepsza okazała się Marysia Szymańska (Promasters Szczecin), która w finale wygrała z koleżanką klubową Aleksandrą Krogulec 6:2, 6:3.

Na starcie zawodów stanęło 12 zawodników i 4 zawodniczki.