Podział punktów w Policach

Autor Artur Rutkowski 26 Października 2013 godz. 21:26
Gwardia Koszalin zremisowała w wyjazdowym spotkaniu z Chemikiem Police 1:1. Trzeci raz z rzędu podopieczni Tadeusza Żakiety kończyli spotkanie w "10".

Bardzo źle mecz rozpoczął się dla koszalinian. Już w 3 minucie przegrywali po skutecznym strzale Jakuba Karpińskiego. Pod koniec pierwszej połowy w 42 minucie za sprawą Daniela Wojciechowskiego zespół Gwardii doprowadził do wyrównania. Do przerwy było 1:1.

Po zmianie stron, w 60 minucie strzelec bramki dla Gwardii zmuszony był opuścić boisko po otrzymaniu drugiej żółtej kartki, czyli w konsekwencji czerwonej. Po emocjonujących drugiej połowie i kilku okazjach dla obu drużyn, mecz zakończył się bramkowym remisem 1:1.