Koszalin, Poland
sport

Olimpia za silna

Autor Artur Rutkowski / fot. Jędrzej Bielecki 25 Września 2013 godz. 21:07
Piłkarki sianowskiej Victorii SP2 w środę, 25 września rozgrywały finałowy pojedyniek Zachodniopomorskiego Pucharu Polski. W wielkim finale, okazały się słabsze od pierwszoligowej Olimpii Szczecin, która wygrała w Sianowie 0:2.

Dzięki zwycięstwu szczecinianki awansowały do 1/8 Ogólnopolskiego Pucharu Polski, gdzie zmierzą się z Górnikiem Łęczna. 

 

Przypomnijmy, przygodę z PP ZZPN Victoria SP2 Sianów rozpoczęła od meczu z Olimpem Gościno, w którym wygrały 4:2 na wyjeździe. Następnie sianowianki zmierzyły się w Świdwinie z Błękitnymi Stargard Szczeciński, gdzie wygrały pewnie 3:0, a w finale PP ZZPN przegrały z Olimpią Szczecin 0:2.

 

Porażka z wyżej notowanym rywalem hańby sianowiankom z pewnością nie przynosi. Sam awans do finału podopiecznych Jędrzeja Bieleckiego trzeba uznać za sukces. 

Victorii SP2 Sianów pozostała walka o powrót do pierwszej ligi.