Kołodziejski show na Andersa

Autor Artur Rutkowski 18 Sierpnia 2013 godz. 14:55
Bałtyk Koszalin odniósł pierwsze ligowe zwycięstwo, w niedzielę 18 sierpnia na własnym boisku rozgromił Koral Dębnica 6:0. Cztery trafienia trafił nowy nabytek koszalińskiego zespołu Mateusz Kołodziejski.

Znakomicie rozpoczął się mecz dla gospodarzy już w 3 minucie Mateusz Kołodziejski po raz pierwszy pokonał bramkarza gości.

W 13 minucie powinno być 1:1, ale Macieja Dulewicza od utraty bramki dwukrotnie uchronił słupek. Koral miał jeszcze kilka okazji m.in. rzut karny, którego świetnie obronił Dulewicz.

Podkoniec pierwszej połowy Łukasz Wiśniewski podwyższył rezultat na 2:0. W pierwszej połowie więcej bramek nie padło.

Decydujący dla losu spotkania okazał się ostatni kwadrans, w którym prawdziwy instynkt strzelecki zademonstrował zdobywca pierwszej bramki Mateusz Kołodziejski, w tak krótkim odstępie czasowym trzy-krotnie pokonał golkipera Korala.

Wynik w doliczonym czasie gry ustalił Robert Zientarski. Bałtyk pokazał jak powinno się wykańczać akcje. Świetna dyspozycja Mateusza Kołodziejskiego była kluczowa do zdemolowania drużyny z Dębnicy.

Kolejny mecz Bałtyk rozegra już w piątek 23 sierpnia o godzinie 18:00. Rywalem koszalinian będzie imiennik z Gdynii. Mecz rozegrany zostanie w Gdynii na stadionie przy ul. Górskiego 10.

Bałtyk Koszalin - Koral Dębnica 6:0 (2:0)

3'     [1-0]           Mateusz Kołodziejski
45'     [2-0]           Łukasz Wiśniewski
'     [3-0]           Mateusz Kołodziejski
'     [4-0]           Mateusz Kołodziejski
'     [5-0]           Mateusz Kołodziejski
90+'     [6-0]           Robert Zientarski