III runda Supermoto za nami

Autor Łukasz Bąk 5 Lipca 2012 godz. 5:27
Na torze Ośrodka Sportów Motorowych Motopark w Koszalinie przy ulicy Gnieźnieńskiej została rozegrana III Runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w wyścigach Supermoto.

W Pucharze Polski w klasie C1 (250 cm3 - T2 i do 450 cm3 - T4 od lat 16) zwycięzcą został Jędrzej Żuralski z Moto Klubu Lidzbark z wynikiem 50 punktów na swojej hondzie. W klasie C2 (bez ograniczeń od 18 lat) wygrał Tomasz Żuralski z Klubu A. Suwalski. W Mistrzostwach Polski w klasie S2 (od 18 lat i bez ograniczeń pojemnościowych) na podium stanęli kolejno Karol Mochocki z RTM Radom, za nim Marcin Rybcki z LKT Wyczół Gościeradz, natomiast na trzecim miejscu uplasował się Wojciech Mańczak z A. Wielkopolski.
W tym sezonie będziemy gościć wyścigi Supermoto dwukrotnie, kolejna IV runda również zostanie rozegrana w koszalińskim Motoparku. Zapraszamy do fotogalerii z imprezy!