Czwarte zwycięstwo z rzędu

Autor Artur Rutkowski 23 Lutego 2013 godz. 17:24
Podopieczni Mariusza Wnuka, nie zwalniają tempa w sobotę 23 lutego odnieśli kolejne zwycięstwo. Tym razem w Olsztynie wygrali, różnicą jednej bramki z AZS UWM.
W pierwszej połowie koszaliński zespół wypracował sobie trzy bramkowe prowadzenie. Do przerwy prowadził 12:9.

Po zmianie stron trochę lepiej spisali się gospodarze, którzy zdołali odrobić dwie bramki. Mecz do ostatniej sekundy trzymał w napięciu. Ostatecznie koszaliński zespół odniósł kolejne ważne zwycięstwo w II lidze.

Dzięki pokonaniu AZS UWM, gwardziści w ligowej tabeli awansowali na piątą pozycję w ligowej tabeli.

Gwardia Koszalin nie będzie miała zbyt dużo czasu na odpoczynek, bowiem już w niedzielę 24 lutego kolejny mecz, tym razem, również w Olsztynie zmierzy się ze Szczypiorniakiem Olsztyn. Początek meczu o 12:00. Niedzielny rywal w ligowej tabeli zajmuje 8 pozycję ze stratą trzech punktów do zespołu prowadzonego przez Mariusza Wnuka.