Pierwszym wakacyjnym kierunkiem jest Riwiera Turecka, od lat ciesząca się dużą popularnością wśród turystów. Antalya przyciąga słoneczną pogodą, szerokimi plażami, bogatą ofertą hoteli w formule all inclusive, a także połączeniem nowoczesnej infrastruktury turystycznej z dziedzictwem starożytnych cywilizacji i wyjątkową kuchnią.
W szczycie sezonu loty ze Szczecina do Antalyi będą realizowane nawet cztery razy w tygodniu na zlecenie touroperatorów: Coral Travel, TUI, Itaka oraz Rainbow.
Zgodnie z harmonogramem, rejsy do Antalyi będą odbywać się w następujących terminach: Coral Travel zaplanował wyloty od 25 kwietnia do 24 października 2026 roku w środy i soboty. TUI oraz Rainbow będą realizować połączenia od 27 maja do 16 września 2026 roku w środy, natomiast Itaka od 19 czerwca do 25 września 2026 roku w piątki.
Nowość sezonu: Kreta ze Szczecina
W sezonie LATO 2026 w siatce czarterowej pojawi się także długo wyczekiwana nowość. Od 14 czerwca w każdą niedzielę, we współpracy z biurem podróży TUI, realizowane będą wyloty na grecką Kretę.
Kreta, nazywana królową greckich wysp, zachwyca różnorodnością krajobrazów, pięknymi plażami, klimatycznymi miejscowościami i bogatą historią. To kierunek odpowiedni zarówno dla osób szukających wypoczynku, jak i dla turystów nastawionych na aktywne zwiedzanie. W ofercie touroperatora dostępnych jest ponad 300 hoteli, co pozwala dopasować wyjazd do różnych potrzeb i budżetów.
Szczegółowe informacje o ofercie dostępne są na stronie www.tui.pl oraz w biurach podróży.
Aktualna siatka połączeń ze Szczecina
Ze Szczecina dostępne są zarówno połączenia regularne, jak i sezonowe loty czarterowe. W ramach połączeń regularnych Wizz Air oferuje loty do Oslo i Bergen, Ryanair do Dublina, Krakowa, Liverpoolu i Londynu, a PLL LOT do Warszawy.
W sezonie czarterowym LATO 2026 pasażerowie mogą polecieć do Antalyi w Turcji oraz — od 14 czerwca — na Kretę w Grecji. Zapowiedziano również połączenie czarterowe na sezon ZIMA 2026/2027 do egipskiego Sharm El-Sheikh, które ma ruszyć 20 grudnia.
Rozpoczęcie sezonu czarterowego oznacza dla pasażerów ze Szczecina i regionu większy wybór wakacyjnych kierunków oraz wygodną możliwość rozpoczęcia urlopu bez konieczności dojazdu na lotniska w innych częściach kraju.