Kolejny tenisowy turniej

Autor ArtRut/ fot. tenispro.koszalin.pl 14 Lutego 2013 godz. 8:15
W niedzielę 17 lutego kolejny turniej Mini Tenisa do lat 8. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 10:00. Głównym sponsorem zawodów jest PKO Bank Polski.
Przypomnijmy, że w dniu 20.01.2013r. rozegrany został trzeci turniej z cyklu Mini Tenis Koszalin - poziom czerwony. Na starcie stanęło 9 zawodników w kategorii do lat 8. Po raz trzeci z rzędu zwycięzcą zawodów został Mikołaj Ruciński przed Brunem Kokot. Na trzecim miejscu uplasował się Daniel Pec. Czwarte miejsce wywalczył Mateusz Trojanowski, a piąte Wiktor Marszałek. Gratulujemy!

O turnieju:
Celem zawodów jest rozwijanie pasji tenisowej i zachęcenie do aktywnego spędzania wolnego czasu. Turnieje pozwolają na rywalizację sportową i sprawdzenie umiejętności w warunkach specjalnie stworzonych dla danej kategorii wiekowej.