W Kaczorach na podium

Autor Artur Rutkowski / fot. Judo Gwardia Koszalin 13 Lutego 2013 godz. 17:29
W zawodach startowało blisko 300 zawodników i zawodniczek, nie tylko z Polski, a także z Rosji oraz Białorusi. Z naszego regionu startowała Gwardia Koszalin, a także UKS Stare Bielice.
Podopieczni Cezerego Wojniusza i Mariana Standowicza zdobyli w sumie 16 medali. Po ciężkim obozie, który trwał 13 dni, to bardzo duży sukces młodych zawodników z Koszaliina.

Arkadiusz Małecki - III m. kat. 46 kg

Natomiast podopieczni Ireneusza Górczykowskiego z UKS Stare Bielice w kategorii juniorów młodszych wywalczyli 2 medale: