Ronin w Oławie

Autor LBM 14 Lutego 2013 godz. 11:15
3 lutego 2013 roku w Oławie odbył się II Charytatywny Meeting No Gi RIO GRAPPLING. Cel był bardzo szczytny, bo zawodnicy walczyli nie tylko o medale, ale i o zdrowie małej Julii. Ronin Gold Team reprezentował Mateusz Symoczko.
Wpisowe z zawodów oraz środki pozyskane od sponsorów były przeznaczone na leczenie Julii Woźniak, która przyszła na świat w listopadzie 2011 roku z bardzo poważną, wrodzoną wadą serca. Nie mogło tam zabraknąć zawodników Ronin Gold Team. Klub reprezentował Mateusz Symoczko, który połączył zimowe ferie ze startem w zawodach na drugim końcu Polski. Niestety słaba lokalizacja sprawiła, że frekwencja nie dopisała. Mateusz wystartował w kategorii purpurowych pasów, -85.49 kg. Stoczył jedną walkę i zajął pierwsze miejsce.

- Każdy start to nie tylko medale, ale przede wszystkim bezcenne doświadczenie. Człowiek uczy się walki ze stresem, umacnia swój charakter co w przyszłości ułatwi starty na zawodach - mówi Mateusz Symoczko.