Bałtyk: Porażka z liderem

Autor Art za FB/KKPN Bałtyk Koszalin 8 Marca 2021 godz. 2:13
Wynikiem 0:4 (0:3) zakończył się inauguracyjny mecz trzecioligowego zespołu piłkarzy Bałtyku Koszalin. Lider, jedenastka Stężycy Radunia okazał się zbyt silny dla mocno osłabionej drużyny Bałtyku. Teraz (13 bm.) podopiecznych trenera Mariusza Lenartowicza czeka wyjazd do Środy Wielkopolskiej na mecz z wiceliderem, Polonią. Ta drużyna wygrała 2:1 w Świnoujściu z Flotą.

W meczu tym zabrakło Dawida Gruchaly i Huberta Górki z powodu żółtych kartek oraz Pawła Raka i Janka Króla z powodu kontuzji.

W drugiej części bliscy zdobycia bramki byli: Krystian Kąkol i Michał Czenko. To jednak doświadczony zespół gości uzyskał bramkę w 88 minucie meczu.

Skład: Pogorzelec, Czenko, Jasitczak, Ponurko, Waleński, Duszkiewicz, Forczmański, Ginter, Janasik, Pietrykowski, Gregorek. W drugiej połowie zagrali: Szulc, Kąkol, Jachno i Szaflarski.