Trzy gole gwardzistów w sparingu

Autor Art za Gwardia Koszalin 21 Lutego 2021 godz. 7:51
Trzecioligowcy Gwardii Koszalin rozegrali kolejne zimowe, kontrolne spotkanie. Tym razem ich rywalem była jedenastka Wieży Postomino.

Spotkanie zakończyło się wygraną gwardzistów 3:0 (1:0). W pierwszych minutach dwie dogodne okazje do strzelenia gola stworzył sobie zespół z Postomina, lecz za każdym razem futbolówka mijała światło bramki. W 27. minucie Gwardia objęła prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, głową piłkę do siatki posłał Daniel Wojciechowski.

W 63. minucie zespół z Koszalina zdobył drugą bramkę. Z bliskiej odległości futbolówkę w siatce umieścił Mateusz Wróblewski. W 76. minucie rezultat spotkania ustalił jeden z trzech testowanych zawodników z Japonii.

Skład Gwardii: Skoczyk - Bachleda, Wojciechowski, Czyżewski, Maciąg, zawodnik testowany, Chyła, Hendryk, zawodnik testowany, Grela, Boczek. Grali również: Walaszczyk, Pytlewski, Silski, Wróblewski, Bać, Szukiełowicz, Szygenda, zawodnik testowany, Zalewski, Ziemann, Gross.