III liga: Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia 3:4

Autor Art za FB/Bałtyk Koszalin 8 Sierpnia 2020 godz. 19:22
Zespół Bałtyku Koszalin przegrał w trzecioligowym meczu z Bałtykiem Gdynia 3:4 (0:3)

Fatalnie dla Bałtyku Koszalin zaczęła się inauguracja sezonu 2020/21 na własnym boisku. Po 45 minutach koszalinianie przegrywali 0:3. Metamorfoza nastąpiła w drugiej połowie, ale zabrakło czasu i szczęścia by doprowadzić do remisu.

Bramki dla drużyny z Koszalina zdobyli: Dawid Gruchała-dwie i Krystian Kąkol.

Skład: Pogorzelec, Jasitczak.Czenko, Waleński, Ponurko, Duszkiewicz, Ginter, Forczmański, Pietrykowski, Putno, Gruchała.

Weszli: Kąkol, Gregorek. Rak.